HISTORIE SPOLEČNOSTI CONSENTA SPOL. S R.O.

Společnost CONSENTA s.r.o. byla založena v prosinci roku 1999 s právním postavením společnosti s ručením omezením a se zaměřením na čistě obchodní a technicko-poradenskou činnost.

Uzavřením zastupitelských smluv s významnými světovými výrobci jsme získali na trzích České republiky a Slovenska výhradní práva k prodeji jejich výrobků. V původním sortimentu jsme zastupovali výrobce teleskopických krytů firmu Kabelschlepp Gmbh (1999-2004), výrobce plynové a regulační techniky RMG GmbH (nyní Honeywell), výrobce přístrojů na nedestruktivní zkoušení materiálů IBG, Prüftechnik, Metalscan a výrobce planetových převodovek Wittenstein Alpha GmbH (2000-9/2017).

Nově nabízíme též komponenty pro kompletní řešení pohonů jako jsou planetové a šnekové převodovky od firmy Eppinger, řaditelné převodovky GTP, průmyslové chlazení HABOR, pružné spojky, systém pastorku a hřebene a další aplikace na přání zákazníka.

Naší předností je profesionální přístup, zaměstnanci s dlouholetým působením v oboru, perfektní technické poradenství včetně zpracování výkresové dokumentace a 3D modelů. Samozřejmostí je též záruční i pozáruční servis prodávaných výrobků. Pro naše zákazníky jsme schopni připravit produktové školení, školení na opravu a údržbu a další.

Podporujeme zavádění produktů šetrných k životnímu prostředí a proto v našem portfoliu nabízíme i výrobky s nízkou spotřebou elektrické energie a bezúdržbovým provozem po celou dobu jejich životnosti.

Podporujeme fotbalový oddíl Fotbalový klub Varnsdorf, jehož A mužstvo hraje 2. celostátní ligu FNL.

Úzce spolupracujeme v oblasti školství s několika středními a vysokými školami na jejich výzkumných a vývojových aktivitách i při tvorbě studijních materiálů. Dlouhodobě podporujeme českou vycházející hvězdu v motokárách a rallye Patrika Stříteského.

Od 1.10.2017 jsem přestali zastupovat výrobce přesných planetových převodovek Wittenstein Alpha.

NAŠI DLOUHOLETÍ ZÁKAZNÍCI